Воронов і партнери © 2015 Privacy policy 

Швидкий доступ

Цінність юридичної компанії

Ми цінуємо час і кошти наших клієнтів та намагаємося бути найефективнішими.

 

З повагою, команда юридичної компанії «Воронов і партнери».

Контакти:

Телефони: (050) 882 01 71

    вулиця Заньковецької, 4,

    оф. 3, Київ, 02000

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ!

В наших соціальних мережах ми даємо цікаві поради з власного досвіду.

Слідкуйте за нами!

Що це таке і кому це потрібно?

 

Кожний приватний медичний заклад під час своєї роботи зіштовхується з питаннями, які виникають у клієнтів/пацієнтів щодо рівня професійності роботи такого закладу. Довіру клієнтів необхідно завойовувати роками.

 

Одним з показників якісного медичного сервісу в Україні є наявність у закладу акредитаційного сертифікату.

 

Розберемо більш детально, що таке акредитаційний сертифікат та яким він буває.

 

Акредитаційний сертифікат – документ суворої звітності, який видається МОЗ України медичному закладу, який пройшов акредитаційну перевірку та набрав відповідну кількість балів.

 

На даний час, відповідно до законодавства, існують три види акредитаційних сертифікатів:

 

• Вища категорія  – сума набраних закладом охорони здоров’я балів складає від 90% до 100% від максимально можливого;

 

• 1 категорія  – сума набраних закладом охорони здоров’я балів складає від 80% до 89% включно від максимально можливого;

 

• 2 категорія  – сума набраних закладом охорони здоров’я балів складає від 70% і до 79% включно від максимально можливого.

 

Якщо заклад охорони набирає менше 69% балів, то сертифікат не видається, а медичний заклад вважається таким, що не пройшов акредитацію.

 

Проходження акредитаційної перевірки потребує серйозної підготовки усіх складових діяльності закладу. В першу чергу, комісія перевіряє внутрішню документацію медичного закладу на відповідність існуючим нормативам. Після проведення документальної перевірки комісія вивчає та перевіряє штат та працівників медичної установи з питань кваліфікованості останніх. Також комісія здійснює огляд закладу, його обладнання на відповідність стандартам та законність використання тих чи інших медичних приладів.

 

На сьогоднішній день акредитація не є обов’язковою, проте 13 березня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №215, відповідно до якої медичні заклади, у яких відсутній акредитаційний сертифікат, не зможуть видавати лікарняні листки, надавати медичні послуги у сферах допоміжних репродуктивних технологій і трансплантації, а також робити аборти, проводити клінічні випробування та інше.

 

А отже, для певних медичних практик акредитація взагалі є необхідним документом для здійснення своєї господарської діяльності.

 

Наша компанія готова кваліфіковано допомогти вам в проходженні акредитації та надати повну правову підтримку. Отримання медичним закладом акредитаційного сертифікату в першу чергу є підтвердженням його високого професійного рівня.

 

Статтю підготував Воронов Роман - керуючий партнер юридичної компанії “Воронов і партнери”.

Акредитація приватних медичних закладів