Воронов і партнери © 2015 Privacy policy 

Швидкий доступ

Цінність юридичної компанії

Ми цінуємо час і кошти наших клієнтів та намагаємося бути найефективнішими.

 

З повагою, команда юридичної компанії «Воронов і партнери».

Контакти:

Телефони: (050) 882 01 71

    вулиця Заньковецької, 4,

    оф. 3, Київ, 02000

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ!

В наших соціальних мережах ми даємо цікаві поради з власного досвіду.

Слідкуйте за нами!

В даний час не кожен громадянин може вільно користуватися, носити та зберігати вогнепальну зброю, так як цьому перешкоджає закон. Але більшість громадян все ж таки мають право отримати дозвіл на зброю. Головним критерієм для цього є вік, який повинен бути не меньше 18 років та багато інших важливих критеріїв. Вся процедура отримання дозволу чітко регламентується законом України та нормативно правовими актами, що потребують постійного моніторингу та аналітичного погляду юриста. Саме тому юридична компанія «Воронов та партнери», фахівці якої мають досвід в отриманні дозволів на зброю, можуть допомогти Вам в цьому питанні.

 

Звернувшись за допомогою до нашої компанії ви зрозумієте наскільки легше та швидше Ви зможете оформити та отримати дозвіл на зброю. Вам не потрібно буде хвилюватися за підготовку та правильне оформлення документів, так як за Вами буде закріплений спеціаліст нашої компанії, який все зробить за Вас.

 

Отже, ми надаємо наступну допомогу в отриманні дозволу на зброю:

 

- Попередня консультація, яка включає роз’яснення норм чинного законодавства України, наслідки за несанкціоноване поводження зі зброєю, рекомендації щодо застосування, зберігання та носіння зброї;

- Підготовка та збір всіх необхідних документів;

- Представництво у всіх необхідних органах влади (Дозвільні центри МВС, медичні заклади, та ін.);

- Вибір закладу для проходження курсу навчання по вивченню матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та застосування.

Отримання дозволу на зброю