Воронов і партнери © 2015 Privacy policy 

Швидкий доступ

Цінність юридичної компанії

Ми цінуємо час і кошти наших клієнтів та намагаємося бути найефективнішими.

 

З повагою, команда юридичної компанії «Воронов і партнери».

Контакти:

Телефони: (050) 882 01 71

    вулиця Заньковецької, 4,

    оф. 3, Київ, 02000

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ!

В наших соціальних мережах ми даємо цікаві поради з власного досвіду.

Слідкуйте за нами!

Наші клієнти:

- Радикальна партія Олега Ляшка

Взаємовідносини з одним із ключових політичних лідерів полягають у консультуванні щодо нормотворчої діяльності, створення проектів законів, перевірці на відповідність чинному законодавству вже існуючих проектів законів, рішень, тощо.

 

- Кінопростір

Захист прав комерційного товариства «Кінопростір» полягає в консультуванні щодо його господарської діяльності, взаємовідносин з державним апаратом, податковими органами, супровід укладання комерційних угод, та інше.

 

- ГО «Самооборона Києва»

Дане громадське об’єднання було створено за часів революції гідності, наша юридична компанія супроводжувала процедуру їх офіційної легалізації шляхом реєстрації, у подальшому наші відносини склались, як в суто діловому напрямку, так і об’єднались в спільну громадську діяльність, пов’язану з боротьбою з незаконним бізнесом в межах міста Києва, підтримкою бійців АТО та багато інших громадських проектів.  

 

- Київська міська державна адміністрація

Різноманітна юридична підтримка проектів КМДА, взаємодія з комісіями Київради, підготовка проектів рішень Київради, консультування комунальних підприємств та інше.

 

Перелік вказаних клієнтів не є вичерпаним, та є загальним екскурсом наших можливостей.