Воронов і партнери © 2015 Privacy policy 

Швидкий доступ

Цінність юридичної компанії

Ми цінуємо час і кошти наших клієнтів та намагаємося бути найефективнішими.

 

З повагою, команда юридичної компанії «Воронов і партнери».

Контакти:

Телефони: (050) 882 01 71

    вулиця Заньковецької, 4,

    оф. 3, Київ, 02000

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ!

В наших соціальних мережах ми даємо цікаві поради з власного досвіду.

Слідкуйте за нами!

РОЗУМІННЯ

Члени команди «Воронов та партнери» систематично підвищують рівень своїх професійних навиків шляхом участі в різноманітних  юридичних та  інших практикумах. В компанії щотижнево проводяться брифінг на тему новітніх змін в законодавстві.

Окремі партнери активно приймають участь в написанні проектів законів України, рішень Київської міської ради, здійснюють консультування державних посадових осіб, чим підіймають свою інформаційно-правову обізнаність.

Також важливим моментом в взаємовідносинах з клієнтами виступає факт існування у партнерів «Воронов та партнери» іншого бізнесу, не пов’язаного з юриспруденцією, що дає можливість оцінювати потреби клієнта в першу чергу з погляду управляючого - підприємця, а вже потім як кваліфікованого юриста. Наприклад, один з наших членів команди окремо володіє невеликою сіткою міні-супермаркетів, і як наслідок розуміє всі внутрішні проблеми цього бізнесу, починаючи з налагодження системи впорядкування вертикалі роботи, розгалуження отриманих потоків прибутку за різними юридичними особами, найвигідніші варіанти оподаткування, взаємовідносини з постачальниками та багато інших аспектів, які потребують уваги підчас здійснення даного виду господарської діяльності.