Воронов і партнери © 2015 Privacy policy 

Швидкий доступ

Цінність юридичної компанії

Ми цінуємо час і кошти наших клієнтів та намагаємося бути найефективнішими.

 

З повагою, команда юридичної компанії «Воронов і партнери».

Контакти:

Телефони: (050) 882 01 71

    вулиця Заньковецької, 4,

    оф. 3, Київ, 02000

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ!

В наших соціальних мережах ми даємо цікаві поради з власного досвіду.

Слідкуйте за нами!

ЧИМ МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ?

A.

Надати Вам змістовне письмове або усне консультування з врахуванням усіх можливих побажань. Наші юристи підготують для Вас потрібну інформацію, враховуючи актуальні зміни законодавства.

B.

Юридично підтримувати Вашу діяльність в органах державної влади, судових інстанціях, під час переговорів або проведення громадських заходів. Бути Вашим представником під час проведення операцій з нерухомістю, реєструвати для Вас компанії, представляти інтереси в податкових органах та в інших як державних, так і приватних установах.

C.

Створювати для Вас юридично грамотні документи, аналізувати наявні. Готувати інформаційно-правові довідки з питань, що Вас цікавлять. Створювати позовні заяви до суду, клопотання, апеляційні та касаційні скарги, мирові угоди. Розроблювати внутрішньо-організаційні документи Вашого бізнесу, створювати типові та індивідуальні договори.

D.

Персоніфіковано отримувати юридичну підтримку, яка буде базуватися, виходячи з Ваших потреб та нагальних обставин. Кожен клієнт, який обслуговується в нашій компанії, має одного прикріпленого юриста, який на постійній основі здійснює юридичну підтримку, що надає змогу більш чіткого взаємозв’язку з клієнтом та визначення відповідальності.  

НАШІ ПОСЛУГИ:

Бережіть свій час

Ми намагаємося вирішувати завдання наших клієнтів швидко та ефективно. Іноді бувають моменти, коли час відіграє велике значення в вирішенні конкретних завдань, наші спеціалісти допоможуть Вам у найкоротший термін досягти бажаного результату.

Безкоштовна консультація

"Воронов і партнери" надають кожну другу усну консультацію безкоштовно. Тобто, якщо наш клієнт звернувся до нас з проханням надати змістовну юридичну консультацію, то наступного разу він отримає безкоштовну консультацію незалежно від того, чи стосується вона  предмету першого консультування.

Швидке рішення

На основі практики та актуального законодавства ми проводимо мозковий брифінг, на якому знаходимо для наших клієнтів найсвіжіші та найефективніші рішення.