Воронов і партнери © 2015 Privacy policy 

Швидкий доступ

Цінність юридичної компанії

Ми цінуємо час і кошти наших клієнтів та намагаємося бути найефективнішими.

 

З повагою, команда юридичної компанії «Воронов і партнери».

Контакти:

Телефони: (050) 882 01 71

    вулиця Заньковецької, 4,

    оф. 3, Київ, 02000

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ!

В наших соціальних мережах ми даємо цікаві поради з власного досвіду.

Слідкуйте за нами!

ВІДГУКИ:

Це доволі потужна команда, спочатку наших взаємовідносин в мене склалось позитивне враження про цих юристів. За час нашої співпраці в мене немає жодної претензії до них. Самостійно приїжджають до нас в офіс, постійно з собою свіжа інформація. Приємно бачити, що в Україні нарешті народжується свій європейський ринок послуг.

Комерційний директор ТОВ «Приват–Строй» Гіо Кахакабидзе про компанію «Воронов і партнери».

Хочу висловити особисту подяку нашим партнерам «Воронов і партнери» - це приклад успішності серед юридичних фірм. Патріотичні, молоді, професійні. Допомагають нашій партії з проектами різних нормативних актів. І коли ми подаємо ці документи в Парламент чи в інший нормотворчий орган, то впевнені на сто відсотків, що цей документ не суперечить чинному українському законодавству.

Народний депутат VIII скликання Кириченко Олексій, член Радикальної партії Олега Ляшко про компанію «Воронов і партнери».

А ВИ ЗНАЛИ?

Що: деякі партнери ЮК «Воронов і партнери» є сертифікованими суддями Третейського суду, арбітражними керуючими та радниками Народних депутатів України.

Що: ЮК «Воронов і партнери» активно співпрацює з закордонними юридичними фірмами та має можливість надавати послуги своїм клієнтам за межами України.

Що: юристи ЮК «Воронов і партнери» надають послуги з медіації та допомагають своїм клієнтам вирішувати спірні питання, не доводячи їх до суду, а отже як наслідок , зберігають кошти своїх клієнтів та запобігають виникненню судових витрат.