Воронов і партнери © 2015 Privacy policy 

Швидкий доступ

Цінність юридичної компанії

Ми цінуємо час і кошти наших клієнтів та намагаємося бути найефективнішими.

 

З повагою, команда юридичної компанії «Воронов і партнери».

Контакти:

Телефони: (050) 882 01 71

    вулиця Заньковецької, 4,

    оф. 3, Київ, 02000

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ!

В наших соціальних мережах ми даємо цікаві поради з власного досвіду.

Слідкуйте за нами!

НОВИНИ

Історія

 

Юридична компанія «Воронов і партнери» - це команда молодих, амбіційних та успішних правників. Заснована на початку 2014 року, в часи революційного майдану двома ентузіастами, які в минулому були однокурсниками Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Коментар Воронова Романа про майбутні зміни в сфері процесу реєстрації нерухомості

Найближчим часом Міністерство юстиції України має намір змінити правила реєстрації права власності на нерухомість. Після ознайомлення з проектом Закону, запропонованого Мінюстом, стало відомо, що новий варіант реєстраційної служби буде займатися реєстрацією прав на нерухомість «всліпу», що виключить корупційний елемент.

А ВИ ЗНАЛИ?

Що: деякі партнери ЮК «Воронов і партнери» є сертифікованими суддями Третейського суду, арбітражними керуючими та радниками Народних депутатів України.

Що: ЮК «Воронов і партнери» активно співпрацює з закордонними юридичними фірмами та має можливість надавати послуги своїм клієнтам за межами України.

Що: юристи ЮК «Воронов і партнери» надають послуги з медіації та допомагають своїм клієнтам вирішувати спірні питання, не доводячи їх до суду, а отже, як наслідок, зберігають кошти своїх клієнтів та запобігають виникненню судових витрат.

Майбутні зміни податкового законодавства.

09 серпня відбулося чергове засідання робочої групи Мінфіну щодо реформування податкової галузі під керівництвом міністра фінансів Олександра Данилюка, за участі народних депутатів України, представників бізнесу та громадськості.  

Міністерство фінансів України затвердило форму заяви про внесення с/г товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

Мінфін наказом від 23.02.2017 затвердив Форму заяви про внесення сільськогосподарського виробника до Реєстру отримувачів бюджетних дотацій.

До уваги сільськогосподарських товаровиробників.

Про затвердження Інструкції про ведення

обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах

10 березня Кабінет Міністрів України скасував Інструкцію про ведення обліку і оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах, яка суттєво знижувала обсяг потужностей зерносховищ.

Нові правила для неприбуткових організайцій.

31 березня 2017 року набули чинності зміни внесені постановою Кабміну від 29 березня 2017 року №195 в Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій

Зміни в сфері реєстрації юридичних осіб.

Кабінетом Міністрів України було підтримано розроблений Міністерством юстиції проект постанови "Про внесення змін до постанови КМУ від 25 грудня 2015 року №1133", якою зменшуються скорочені терміни проведення державної реєстрації змін у відомостях про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Міністерство юстиції інформуватиме ДФС про нерухомість, що належить юридичним особам.

Згідно постанови КМУ від 29 березня 2017 року №219 Мін'юст зобов'язаний подавати ДФС інформацію про об'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності не лише фізичних, а й юридичних осіб.

ДФС відкриє списки підприємств, що підлягають перевірці.

ДФС заздалегідь опрелюднюватиме план-графік документальних планових перевірок платників податків.

Роман Воронов про акредитацію приватних медичних закладів.

Що таке таке акредитаційний сертифікат, кому він потрібен та яким буває.

Приватні освітні заклади

Про новітній тренд та актуальні питання приватної освіти в Україні.

Юридичний супровід приватних медичних

закладів

З якими питаннями найчастіше зіштовхуються приватні медичні заклади під час створення та початку функціонування?